листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани финансиски извештаи СИЛЕКС АД


01.01-31.12.2018- Неконсолидиран.xls

Објавено на: 04.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-39/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.