листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani Finansiski Izvestai 01.01-31.12.2018


Idevelop AD Skopje_ 01-12-2018.xlsx

Објавено на: 04.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-40/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.