листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за 01.01-.31.12.2018 година


Образложение на неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за 2018 год.doc

Објавено на: 05.03.2019 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-104/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации