листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Известување за извршен откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 05.03.2019 14:21:09
Документ БР.: DOC_12291-4/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции