листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Биографски податоци за предложени членови на Надзорен одбор.

 


Биографски податоци.pdf

Објавено на: 06.03.2019 09:29:55
Документ БР.: DOC_13285-11/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери