листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog Vi dostavuvame obrazlozenie kon finansiskite izvestai za 2018 god.


Образл.берза 2018.docx

Објавено на: 07.03.2019 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-111/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации