листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД Струмичко Поле 01.01.2018 - 31.12.2018


АД Струмичко Поле 01.01.2018 - 31.12.2018.xls

Објавено на: 11.03.2019 09:16:26
Документ БР.: DOC_26445-51/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.