листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Тетекс АД за период 01.01. до 31.12.2018 година


konsolidirani finansiski izvestai 31 12 2018.xlsx

Објавено на: 11.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-54/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.