листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Финансиски извештај за периодот 01.01.2018 - 31.12.2018 година.


Жито Полог 31.12.2018 Берза.xlsx

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-58/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.