листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот резултат од работењето во 2018 година


obrazl. 31.12.2018g.doc

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-120/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации