листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансиски резултат на ОИЛКО 01.01.-31.12.2018.pdf

Објавено на: 14.03.2019 08:32:44
Документ БР.: DOC_10191-126/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации