листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie


povik za sobranie.pdf

Објавено на: 14.03.2019 08:59:47
Документ БР.: DOC_10109-14/2019
Урнек: Јавен повик за собрание