листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати за период од 01.01.2018 до 31.12.2018 год. на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Obrazlozenie kon rezultatite od 01 01-31 12 2018.pdf

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-127/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации