листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Гтд Бетон-Штип а.д.Штип фин.изв.31-12-2018


BERZA 31-12 -2018.xls

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-70/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.