листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Гтд Бетон-Штип а.д.Штип -Образложение кон Фин.изв.31-12-2018


2018-Berza GI .doc

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-128/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации