листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ ОД 01.01.2018-31.12.2018


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 01.01.2018-31.12.2018 Copy.docx

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-132/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации