листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува кратко резиме од Финансикиот план за 2019 година:


Финансиски план 2019 година - резиме.pdf

Објавено на: 15.03.2019 14:38:34
Документ БР.: DOC_10191-154/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации