листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обарзлозение кон извештаи 31,12,2018 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


Obrazlozenie kon izvestai 31.12.2018.pdf

Објавено на: 15.03.2019 15:45:00
Документ БР.: DOC_10191-158/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации