листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 15.03.2019 - поединечни 2018 година.pdf

Објавено на: 18.03.2019 08:27:46
Документ БР.: DOC_10191-160/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации