листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Избор на нов член на Одборот на Директори на Друштвото 19.03.2019


1.1 Одлука - избор на член на Одборот на Директори.pdf

Објавено на: 19.03.2019 14:22:35
Документ БР.: DOC_12285-14/2019
Урнек: Измени во органи на управување