листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 33 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација поврзана со деловното работење на друштвото:


Izvestuvanje za javnosta.pdf

Објавено на: 22.03.2019 14:13:11
Документ БР.: DOC_10191-170/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации