листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI IZVESTAI 01.01.2018-31.12.2018


PELISTERKA AD-KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI IZVESTAI-31.12.2018.xlsx

Објавено на: 27.03.2019 14:01:55
Документ БР.: DOC_26445-113/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.