листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза, консолидирани финансиски извештаи


Obrazlozenie do berza konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-31.12.2018.docx

Објавено на: 29.03.2019 09:00:26
Документ БР.: DOC_10191-183/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации