листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложени кон консолидирани неревидирани финансиски извештаи со 31-12-2018 на гтд Бетон-Штип ад Штип и др.


2018-Berza Kons.Obrazl. .doc

Објавено на: 29.03.2019 14:10:31
Документ БР.: DOC_10191-185/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации