листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Консолидирани Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 31,12,2018


Obrazlozenie kon Konsolidirani bilansi 01.01.2018-31.12.2018.docx

Објавено на: 29.03.2019 15:50:33
Документ БР.: DOC_10191-190/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации