листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон консолидираните финансиските извештаи  31.12.2018 година


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 31.12.2018.docx

Објавено на: 01.04.2019 14:21:34
Документ БР.: DOC_10191-197/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации