листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-31.12.2018


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ.docx

Објавено на: 01.04.2019 14:42:11
Документ БР.: DOC_10191-198/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации