листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за консолидираните финансиски резултати 01.01-31.12.2018 година


Образложение за консолидираните финансиски резултати Јануари-Декември 2018 година.docx

Објавено на: 01.04.2019 14:19:34
Документ БР.: DOC_10191-194/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации