листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2018


НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2018.xlsx

Објавено на: 01.04.2019 14:42:06
Документ БР.: DOC_26445-130/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.