листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


ЈАВЕН ПОВИК ЗА АКЦ.СОБРАНИЕ ЗА 2018 година.doc

Објавено на: 03.04.2019 09:02:29
Документ БР.: DOC_10109-22/2019
Урнек: Јавен повик за собрание