листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други одлуки усвоени на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје:


Годишен извештај за работењето на Банката 2018 година.pdf

Објавено на: 05.04.2019 15:15:46
Документ БР.: DOC_10191-207/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации