листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Извештај на Службата за внатрешна ревизија за 2018


13. Извештај на Службата за внатрешна ревизија за 2018 година.docx

Објавено на: 12.04.2019 10:01:59
Документ БР.: DOC_13285-50/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери