листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај на Одборот на директори на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје за деловната 2018 год.

Годишна сметка за 2018 год. на АД Раде Кончар -Апаратна техника Скопје


Годишен извештај за деловната 2018 г..pdf
Годишна сметка за 2018 год..pdf

Објавено на: 15.04.2019 08:35:57
Документ БР.: DOC_10191-212/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации