листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 34 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Informacija za javnosta-15.04.2019.pdf

Објавено на: 15.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-215/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации