листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери закажано за 16.05.2019 година


Јавен повик за Собрание на акционери 16.05.2019 година.doc

Објавено на: 16.04.2019 09:30:24
Документ БР.: DOC_10109-40/2019
Урнек: Јавен повик за собрание