листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Годишно собрание на акционери.doc

Објавено на: 17.04.2019 09:45:28
Документ БР.: DOC_10109-43/2019
Урнек: Јавен повик за собрание