листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Записник од последната седница на Собрание на акционери.


Zapisnik-Sobran.na akcioneri.PDF

Објавено на: 18.04.2019 14:13:29
Документ БР.: DOC_13285-62/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери