листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за усвојување на Годишна сметка и Годишниот извештај за работењето на друштвото за деловната 2018 год.


Pred.Odluka za usvoj.na God.smetka i God.izvesht..PDF

Објавено на: 18.04.2019 14:13:23
Документ БР.: DOC_13285-61/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери