листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за распределба на добивката остварена по Годишната сметка за 2018 год.


Pred.Odluka za raspred.neraspred.dobivka.PDF

Објавено на: 18.04.2019 14:13:32
Документ БР.: DOC_13285-63/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери