листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Материјал за XIII Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2019.pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:06:46
Документ БР.: DOC_13285-66/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери