листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 точка 1 алинеја 5 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Objava za brizenje na zalog so Ohridska banka.pdf

Објавено на: 22.04.2019 15:29:12
Документ БР.: DOC_10191-225/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации