листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


Консолидација - берза 01.01.-31.03.2019.xls

Објавено на: 24.04.2019 09:40:51
Документ БР.: DOC_12294-8/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.