листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ЈАВЕН ПОВИК.pdf

Објавено на: 24.04.2019 14:10:27
Документ БР.: DOC_10109-52/2019
Урнек: Јавен повик за собрание