листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ  01.01 - 31.03. 2019 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - 2019.xls

Објавено на: 25.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_12294-14/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.