листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Informacija vo vrska so clen 35 od Pravilata za kotacija.pdf

Објавено на: 30.04.2019 14:38:22
Документ БР.: DOC_10191-236/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации