листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ -ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ.pdf

Објавено на: 30.04.2019 14:57:13
Документ БР.: DOC_13285-87/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери