листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех за период од 01.01 до 31.03.2019


нервидиран биланс на успех 31 03 2019.xls

Објавено на: 02.05.2019 14:10:45
Документ БР.: DOC_12294-20/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.