листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за избор на член на Одбор на директори


Т-6 Предлог-Одлука за избор на член на Одбор на директори.docx

Објавено на: 06.05.2019 09:45:37
Документ БР.: DOC_13285-98/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери