листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за усвојување на ревизорски извештај


Pred.Odluka za usvoj.na reviz.izvesh..PDF

Објавено на: 06.05.2019 14:11:42
Документ БР.: DOC_13285-99/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери