листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СИЛЕКС АД Неревидиран Биланс на Успех 01.01. - 31.03. 2019 година


01.01-31.03.2019 - СИЛЕКС АД неконсолидирано.xls

Објавено на: 08.05.2019 14:08:01
Документ БР.: DOC_12294-33/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.